Reklama
Reklama

Komentarze

4
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

A jak jest w koreii północnej?

0

Zglos komentarz

Z
zimnyr 🌾 Wieśniak
3 lata temu

to żę ile dni w tygodniu tam jest ??

0

Zglos komentarz

G
gemini1234 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To tylko 14 godzin dziennie, a w piątek luzik - tylko 13 godzin w robocie i można świątować.

0

Zglos komentarz

S
Szemek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Zobaczcie sobie ile pracują kierowcy zawodowi...

0

Zglos komentarz

Reklama