Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Mam nadzieje ze nikt w rodzinie Zero nie zachoruje...bo zaden lekarz nie bedzie mial odwagi ich leczyc, zeby dozywotnie nie byc ciagany po sadach!!!

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Dlatego Zero musi nas wyprowadzić z UE, aby sąd moskiewski uznał lekarzy za winnych.

0

Zglos komentarz

Reklama