Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co jest tym "CHaniebnym atakiem"? Mówienie prawdy? Troska o ofiary pe****lów w sutannach? Domaganie się sprawiedliwości?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli , ze pomoc w ukrywaniu się pe****li jest zaszczytnym czynem i w dodatku zalegalizowanym w pisoklerze???????? Kuzwa!!!!! Do czego to doszło…. Mam nadzieje, ze niebawem rządzący , którzy przyczyniają się do ukrywania przestępstw lub biora w nich udział bezpośrednio będą objęci specjalnym p...
Czyli , ze pomoc w ukrywaniu się pe****li jest zaszczytnym czynem i w dodatku zalegalizowanym w pisoklerze???????? Kuzwa!!!!! Do czego to doszło…. Mam nadzieje, ze niebawem rządzący , którzy przyczyniają się do ukrywania przestępstw lub biora w nich udział bezpośrednio będą objęci specjalnym programem cela+ extra!!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"NIE dla niszczenia autorytetów!" - no, chyba że to autorytety nieprzychylne pisowskiej władzy. Wtedy niszczy się je bez pardonu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane