Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ciekaw jestem twojej mo**y. Podejrzewam że jest nie lepsza. Taki sfrustrowany stary dziad pewnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do budy pisowski śm***iu. Idź kaczorowi rów wylizac za to gó*****e 500+. Szmato bez cienia honoru. Jaką k.u.r.w.ą trzeba być żeby widząc cały pisowski syf wciąż ich popierać. Rzygać się chce na takich jak ty
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
S*domito wylizałeś już dzisiaj rowa kaczorowi???? Jaką mendą ty musisz być żeby wciąż popierać P**szambo????? Rzygać się chce na takich jak ty. Popierać morderców dzieci. Bydle
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poskarż się jeszcze znów Moderatorowi konfidencie pisowski. 🤮🤮🤮🤮
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat to nie moja sprawka. Widocznie innych też razi w oczy twoje chamstwo i prostactwo. Naprawdę zacznij sie leczyć zanim cię zamkną w jakimś zakładzie zamknietym. Ubzdurałeś coś sobie i nic do ciebie nie dociera. Żal mi cię nawet trochę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mi ciebie ani trochę. Idź kaczorowi rów wylizac za to gó*****e 500zl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane