Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4"Polska waluta od wielu miesięcy jest wyraźnie słabsza, niż była w przeszłości. W ostatnich tygodniach słabość złotego jeszcze się pogłębiła. Jest to skutek splotu niekorzystnych czynników zewnętrznych z polityką gospodarczą prowadzoną przez władze Polski." - bankier.pl (tak PiS dba o zlotowke...)
"Polska waluta od wielu miesięcy jest wyraźnie słabsza, niż była w przeszłości. W ostatnich tygodniach słabość złotego jeszcze się pogłębiła. Jest to skutek splotu niekorzystnych czynników zewnętrznych z polityką gospodarczą prowadzoną przez władze Polski." - bankier.pl (tak PiS dba o zlotowke...)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - PiS zawsze klamal, klamie i bedzie klamal...to ich polityka! Klamac i krasc...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby nie glupota i zacofanie polskiego narodu, nie bylo by ani PiSu, ani sekty kosciola...To najwieksze zrodla oglupiania polskiego narodu, dla wlasnych korzysci! Im glupszy narod, tym bardziej oni sie bogaca Waszym kosztem!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zadne minusy platnych trolli nie zmienia faktow...juz wszyscy to widza. PiS ma tylko poparcie patologii z zacofanych wsi analfabetow i zakladow psychiatrycznych. To betonowy elektorat zlodziei i oszustow PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce może opłaca się inwestować ale nie w złotego czy jakąkowiek spółkę skarbu panstwa rozkradaną przez PIS. Każdy inwestor to wie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdy w nic nie inwestujesz jako Polak zarabiający w złotówce. To inwestujesz w złotego i w ten pisowski socjal. W złotówce to tylko kredyt można brać. A nie trzymać jakieś złotówki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane