Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3pokazywanie pe****la i osoby która tuszowała pe****lie to chyba nie najlepszy pomysł
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak dziala wladza i propaganda ePiSkopatu...tonacy chwyta sie brzytwy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy rozumny człowiek potrafi ocenić sytuację i wyświetlanie takich projekcji nic nie zmieni. Kościół juz wie,że jest w czarnej doopie,zostali im tlko seniorzy,którzy trzymaja się kościoła przez pryzmat komuny. Tylko wtedy kościół był ze społeczeństwem. Kwalski myślał,że kościół walczy o to samo co...
Każdy rozumny człowiek potrafi ocenić sytuację i wyświetlanie takich projekcji nic nie zmieni. Kościół juz wie,że jest w czarnej doopie,zostali im tlko seniorzy,którzy trzymaja się kościoła przez pryzmat komuny. Tylko wtedy kościół był ze społeczeństwem. Kwalski myślał,że kościół walczy o to samo co on,czyli demokrację,a tu psikus. Kościół walczył o władzę ,która da mu jeszcze więcej.....pieniędzy,ziemi,władzy i bezkarności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane