Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6A taki byl "swiety" zanim sie zaczelo mowic glosno, na swiecie i w Polsce, o pe****lii w sekcie kosciola...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mnie najbardziej interesuje gdzie w tym momencie był duch święty i dlaczego nie natchnął rozumem "św papy".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie są mądre wywody pisowskich funkcjonariuszy na wiosce ? Tu już ich nie ma ? Dlaczego ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież w tej zorganizowanie grupie pe****lskiej co trzeci jest zboczeńcem. Tak już jest,że pe****l szuka zawodu gdzie będzie miał dostęp do dzieci. Kościół,szkoła,organizacje pomagające nieletnim,itp.itd. Problem polega tylko na tym,że wszędzie po za kościołem pe****l może liczyć na wyrok i karę....
Przecież w tej zorganizowanie grupie pe****lskiej co trzeci jest zboczeńcem. Tak już jest,że pe****l szuka zawodu gdzie będzie miał dostęp do dzieci. Kościół,szkoła,organizacje pomagające nieletnim,itp.itd. Problem polega tylko na tym,że wszędzie po za kościołem pe****l może liczyć na wyrok i karę.Tylko ta czarna banda w sutannach kryje swoich kolegów i pozwala na kolejne przestępstwa seksualne przenosząc tych dewiantów do kolejnych parafii.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane