Reklama
Jest nadzieja na normalność ale droga ciężka i kręta

Jest nadzieja na normalność ale droga ciężka i kręta

przez nissin — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Mam nadzieje ze jakiś pisior go nie zabije jak Adamowicza.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

ręce mają złożone lub trzymają obrazek więc nie takie to proste ... tylko buzie w ciup łatwo otworzyć i opluć lewaka

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

nadzieja na normalnosc?? z kredytem mieszkaniowym 0% gdzie odsetki zaplaca podatnicy. no normalnosc w uj

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

nie dosc ze utrzymujesz sie swoje dzieci i innych nierobow to teraz bedziesz splacac odsetki ludzia z kredytem.

0

Zglos komentarz

Reklama