Reklama
Nigdy nie był moim prezydentem ,bo wybory nie były równe

Nigdy nie był moim prezydentem ,bo wybory nie były równe

przez FED0RA — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

Żulczyka chyba nie trzeba przypominać, thebil w stosunku do tego psychola, to taka sama nazwa jak pospolicie nazywane cpn-y, mpk-i

0

Zglos komentarz

M
Maciej40404 😏 Szyderca
3 lata temu

I czego gorszy sort nie rozumie?

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Fedor, antykamera o tęczowy tygrysek na jednej zmianie. A gdzie pozostałe trzy konta?

0

Zglos komentarz

K
konrados161 🏹 Łowca
3 lata temu

My tzw "gorszy sort" rozumiemy bardzo wiele, wy pisiory nic, i tylko tyle.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

ON to mówił do ,, swoich słuchaczy - wyborców a nie do wszystkich Polaków!!!!🤘🤘🤘🤘🤘😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama