Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marek Migalski obraził swoich kolegów? koniec świata
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Migalski mowiac o tej karierze robionej po trupach pewnie miał na myśli wdówkę z wieloma kontami i mieszkaniami po męzu, która trafiła do Brukseli oraz brata poprzedniego właściciela ów mieszkań i rachunków bankowych który dla odmiany wylądował w cyrki na wiejskiej w Warszawie. PIS = PO = głano! rze...
Migalski mowiac o tej karierze robionej po trupach pewnie miał na myśli wdówkę z wieloma kontami i mieszkaniami po męzu, która trafiła do Brukseli oraz brata poprzedniego właściciela ów mieszkań i rachunków bankowych który dla odmiany wylądował w cyrki na wiejskiej w Warszawie. PIS = PO = głano! rzecz jasna ze wszystkimi przystawkami. Głupi naród wciąż wybiera tych samych a później zdziwienie, żę jest tak jak było, no może tylko trochę gorzej...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaraz zaraz wynikałoby z tego że większość Polaków to de**le skoro głosują na kaczoryzm.I przez ponad siedem lat nie zauważyli że kurd**el z Żoliborza robi swoje państwo w Polsce.No ale jak najważniejszą lekcją w szkole jest religia to de**li będzie przybywać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane