Reklama
I wmawiają ciemnemu elektoratowi że Po to agenci Moskwy...

I wmawiają ciemnemu elektoratowi że Po to agenci Moskwy...

przez FED0RA — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
T
tebarek 🎖️ Snajper
3 lata temu

ano , tak jest w demokracji światowej ... więc mo**a w kubeł i chwalić możnych i wielebnych bo tylko dzięki ich trudowi komuna padła i nie podnosi łba rogatego

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Komuna padła ? To ciekawe, myślałem że rządzą teraz :-)

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Ludzie się później dziwią, że Zero z klamką za paskiem po mieście łazi. Mimo ochrony.

0

Zglos komentarz

Reklama