Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Na pytanie dlaczego prokurator nie wnioskował o najwyższy wymiar kary, Broniarczyk odpowiedziała: "Bo jest rok wyborczy i 70 proc. społeczeństwa popiera legalna aborcję. To byłby samobój". Uzasadnienie wyroku w tej sprawie zostało utajnione.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ktoś nie ulega głupiej medialnej presji a zwłaszcza sędzia który ma kierować się prawem to dlaczego ma być nie doceniany
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakiej presji ? Brzuch, macica i ich zawartość są własnością kobiety i tylko ona ma prawo o nich decydować. Państwo natomiast, powinno dbać o jej zdrowie, a nie narzucać swoją wolę. Dlatego pomoc w aborcji, nie jest przestępstwem, a sama aborcja jest prawem kobiety i żaden s**ienkowy pe****l, oraz ż...
Jakiej presji ? Brzuch, macica i ich zawartość są własnością kobiety i tylko ona ma prawo o nich decydować. Państwo natomiast, powinno dbać o jej zdrowie, a nie narzucać swoją wolę. Dlatego pomoc w aborcji, nie jest przestępstwem, a sama aborcja jest prawem kobiety i żaden s**ienkowy pe****l, oraz żaden nawiedzony kato-faszysta nie ma prawa nakazywać kobietom swojej woli, bo to, już przestępstwem jest. P.S. Ile niepełnosprawnych dzieci, zostało adoptowanych przez obrońców życia poczętego ? Bo jakoś cicho o tym. O aborcjach nastoletnich córek "obrońców" też cicho.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty zoltax wy już naprawdę jesteście niespełna rozumu. Wraz z owsianka zbieracie na sprzęt w pomocy dzieciom jeszcze nie narodzonym głosząc że to ,, obrona życia ludzkiego,, a tu de**le teraz mówicie że to nie istota ludzka a wyrodna matka która nie umie trzymać nóg razem może teraz skrobać się bezka...
Ty zoltax wy już naprawdę jesteście niespełna rozumu. Wraz z owsianka zbieracie na sprzęt w pomocy dzieciom jeszcze nie narodzonym głosząc że to ,, obrona życia ludzkiego,, a tu de**le teraz mówicie że to nie istota ludzka a wyrodna matka która nie umie trzymać nóg razem może teraz skrobać się bezkarnie kiedy tylko zechce bo np. gość któremu dała ma ma nią .. A którzy jak nie kościół ma stać na straży moralności ty zwoleński LGBT he ja pier niebinarny co to q... Jest jak te wynalazki mogą i dopuszcza się ich medialnie by głosiły swoje poronione myśli. To jakby dać władze ludziom z psychiatryka
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zaraz, zaraz, no chyba krzyczeliście wszyscy "wolne sądy" itd. No to wolny i niezawisły sąd wydał wyrok. Coś mi się wydaje, że "wolne sądy" wg was są wtedy, gdy wydają wyroki tylko takie, jakie wam się podobają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie chodzi baranie pisowski o wyrok tylko o awans z tym związany. Ale wy pisowcy jesteście ograniczeni umysłowo to przechodzi ludzkie pojęcie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane