Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co związku z tym wpis sugeruje że emeryta się nie należy ,że co mają się zrzec tego. Oj za Tuska to dopiero było większy wiek emerytalny a co za tym idzie mało kto dorzywał i takiego problemu z emerytami nie było.tak działał system nie wspomnę ile tego mniej było
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kup sobie słownik ortograficzny pisowski id**to. To po pierwsze. Po drugie de**lu porównaj siłę nabywczą pieniądza. Po trzecie de**lu emerytury w stosunku do średniej pensji są coraz niższe odkąd rządzą PiSde**le. A teraz Idź i jak każdego dnia wyliż kaczorowi rowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@chodor, gratulacje !!! Wiem, że jesteś de**lem, ale nie podejrzewałem, że osiągnąłeś aż tak wysoki poziom. Podniesienie wieku emerytalnego jest kwestią czasu baranie, nie będzie wyjścia, po za tym, granica podniesiona przez PO, obowiązywała 3 lata, nie sądzę, żeby przez to wzrosła umieralność przys...
@chodor, gratulacje !!! Wiem, że jesteś de**lem, ale nie podejrzewałem, że osiągnąłeś aż tak wysoki poziom. Podniesienie wieku emerytalnego jest kwestią czasu baranie, nie będzie wyjścia, po za tym, granica podniesiona przez PO, obowiązywała 3 lata, nie sądzę, żeby przez to wzrosła umieralność przyszłych emerytów. Co do reszty jak zwykle, kłamstwa, manipulacje i bzdury płynące z napakowanego propagandową papką TVP**S, pustego łba.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane