Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak widać pisowski id**to za Tuska emeryci nie musieli tak masowo dorabiać jak teraz muszą za pisowskich zlodziei. I znów cię kr***nie zaorałem. Buahahaha Buahahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mylisz się pełowski id**to, emeryci pracują bo pracując na emeryturze szybko rośnie im przyszła emerytura. A peło chciało im to zabrać podwyższając wiek emerytalny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Olosrolo pisowski id**to pracują bo im brakuje na życie. Bo dzięki twoim idolom wzrost cen jest duuuuużo wyższy niż wzrost emerytur. Za rządów PiS wysokość emerytur w stosunku do średniej pensji spadła!!!!! Wyłącz baranie TVPiS a zacznij myśleć. Choć w twoim przypadku to raczej niemożliwe.
Olosrolo pisowski id**to pracują bo im brakuje na życie. Bo dzięki twoim idolom wzrost cen jest duuuuużo wyższy niż wzrost emerytur. Za rządów PiS wysokość emerytur w stosunku do średniej pensji spadła!!!!! Wyłącz baranie TVPiS a zacznij myśleć. Choć w twoim przypadku to raczej niemożliwe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ktoś tu niczego nie rozumie i uważa innych za id****w. Tu chodzi o składki emerytalne, których emeryt nie musi płacić, choć może do usranej śmierci nic z tego nie mając. Chodzi również o wypłaty emerytur ludziom, którzy osiągnęli wiek emerytalny. Zatem jest zasadnicza różnica dla ludzi, czy pracu...
Ktoś tu niczego nie rozumie i uważa innych za id****w. Tu chodzi o składki emerytalne, których emeryt nie musi płacić, choć może do usranej śmierci nic z tego nie mając. Chodzi również o wypłaty emerytur ludziom, którzy osiągnęli wiek emerytalny. Zatem jest zasadnicza różnica dla ludzi, czy pracują jako emeryci, czy jako jeszcze nie emeryci. Na oko ze 4 tys. zł na łeb perzy średniej płacy (nie chce mi się liczyć). Sensowności systemu i wieku emerytalnego nie komentuję tu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane