Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tak to już jest gdy rządzi Zjednoczona Prawica. Tylu podatków co oni to nawet SLD nie wprowadziło. W sumie chyba więcej podatków wprowadziła tylko solidarność po obalenku komuny bo za komuny podatku VAT nie było. A tym podatkiem najbardziej nas doją.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Glupi narod to go doja, inaczej nie bylo by zlodziei i oszustow PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niektózy mowią ze PIS to nie prawica ale tak bylo już po obaleniu komuny. To co obaliło komune zrobiło nam Polakom więcej podatków i danin społecznych niz komuna nam robiła. Za komuny bez większych problemów można było założyć firmę i sprzedawać wate cukrową! Myślicie prawaki ze dlaczego dziś takich...
Niektózy mowią ze PIS to nie prawica ale tak bylo już po obaleniu komuny. To co obaliło komune zrobiło nam Polakom więcej podatków i danin społecznych niz komuna nam robiła. Za komuny bez większych problemów można było założyć firmę i sprzedawać wate cukrową! Myślicie prawaki ze dlaczego dziś takich sprzedawcow waty cukrowej nie ma a to tradycja Polska! Nie ma bo ich zalatwiliście podatkami składkami na ZUSy i NFZety. Paradoksalnie za komyny było więcej wolności gospodarczej tej drobnej niż dziś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A pisowscy de**le wciąż drą mo**y Ja-ro-sław Ja-ro-sław. Ich tępota jest porażająca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Złodzieje mieli taki plan zanim doszli do władzy , aby z podwyższania i wprowadzania nowych podatków finansować rozdawnictwo a głupia czesc pisowcow uwierzyła w ,, swoj ,, dobry rząd i dobra zmianę !!!!😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane