Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Komuniści i złodzieje musza siedziec po wyborach!!!!!!🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najwięksi złodzieje w dziejach. Kto normalny może jeszcze popierać ten syf??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To wszystko pokazuje jakim hooykiem jest ten dziad. Gość na kompleksy z młodości które próbuje sobie rekompensować tym że na trochę władzy. Natomiast nie widzi tego że dalej jest ruchany przez kolegów jak w młodości. Jest dostawcą kasy i władzy dla innych sam nie mając niczego prócz kota. Jak się po...
To wszystko pokazuje jakim hooykiem jest ten dziad. Gość na kompleksy z młodości które próbuje sobie rekompensować tym że na trochę władzy. Natomiast nie widzi tego że dalej jest ruchany przez kolegów jak w młodości. Jest dostawcą kasy i władzy dla innych sam nie mając niczego prócz kota. Jak się postawi to mówią że wychodzą z koalicji i dziadek już jest spokojny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane