Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Co pół godziny,tak żeby przygłupy przyswoili wiedzę dla nich niezbędna,jaki to ,,cudny” jest ich pisde**lizm
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
80% wyborców PiS nie tankuje więc można im każdą bzdurę wmówić. Przecież to banda de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może i nie tankuje, ale ktoś wozi ich masło i ziemniaki. Oj przepraszam, przecież one (towary) "leżą" w sklepie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Radził bym palanty lewackie zorientować się po ile w kochanej faszystowskie UE jest paliwo a tak na marginesie cała propaganda głupia jest woda na młyn dla lobby innych firm .wpiszcie sobie ranking 10 najbardziej rozwiniętych firm naftowych Europy i co weszlismi do 10 Orlen staje się realnym zagro...
Radził bym palanty lewackie zorientować się po ile w kochanej faszystowskie UE jest paliwo a tak na marginesie cała propaganda głupia jest woda na młyn dla lobby innych firm .wpiszcie sobie ranking 10 najbardziej rozwiniętych firm naftowych Europy i co weszlismi do 10 Orlen staje się realnym zagrożeniem dla takich jak schel.czy bp i tu ich boli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisowski id**to jesteś takim de**lem, że nie potrafisz zrozumieć sensu mema. Jak każdy pisior masz IQ na poziomie gumowca
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Strach myśleć co będzie jak ropa skoczy do 100$. Patrząc na ceny benzyny w innych krajach ma się wrażenie, że nie tylko osrajtek robi nas w chooja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane