Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8"System działa tak: Kaczyński rekomenduje jakiegoś człowieka na prezesa czy członka zarządu, daje mu z naszych pieniędzy gigantyczną pensję a ten wpłaca potem procent na konto partii. Typowa mafia." - wiesci24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Suweren (30%) w kraju nad Wisłą lubi mieć swojego pana, który mu powie, kiedy białe jest białe.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ukradli narodowi i musza za to zapłacić!!!!!zlodzieje i komuniści!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kwoty może duże dla przeciętnego obywatela ale nie dla nich. Gdyby nie ustawowy limit były by znacznie wyższe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziki temu PiS ma obecnie miliardy na propagande i kupowanie poparcia wiejskiej holoty PiSu, za Wasze pienidze z podatkow! Popatrzce tylko jak sie mnozy ilosc platnych trolli na wiocha, nic co przeciw PiSowi nigdy nie trafia na glowna, dzieki minusom tych platnych analfabetow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo przecież nie zatrudnią fachowców, bo ci nie będą realizować linii partii przewodniej!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo przecież nie zatrudnią fachowców, bo ci nie będą realizować linii partii przewodniej!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane