Reklama
Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

"Wstyd dla polskiego Kościoła. Irlandia pokazała, jak rozprawiać się z pe****lią księży. W Irlandii dużo wcześniej niż w Polsce zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia na ten temat. Potem poszło lawinowo. W przeciwieństwie do Polski, w sprawę kościelnych nadużyć zaangażował się rząd i działał raze...

"Wstyd dla polskiego Kościoła. Irlandia pokazała, jak rozprawiać się z pe****lią księży. W Irlandii dużo wcześniej niż w Polsce zaczęły pojawiać się pierwsze doniesienia na ten temat. Potem poszło lawinowo. W przeciwieństwie do Polski, w sprawę kościelnych nadużyć zaangażował się rząd i działał razem z irlandzkim Episkopatem. Raporty, które przygotowywali, były wstrząsające. Po latach tuszowania okrucieństwa duchownych, sprawę potraktowano niezwykle poważnie. Czego, po ostatniej reakcji Kościoła w Polsce, niestety, raczej nie można powiedzieć." - natemat.pl

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Obrońcy obrońców pe****li kościelnych działają w Sejmie ?????😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

Reklama