Reklama
Wiesniacy i tak zaglosuja na PiS, jak im klecha podpowie z ambony!

Wiesniacy i tak zaglosuja na PiS, jak im klecha podpowie z ambony!

przez kacynski — 3 lata temu
0

Zglos post

Reklama

Komentarze

0

Brak komentarzy. Badz pierwszy!

Reklama