Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

I nasi ciągle na drodze jakby utrudnianie życia zwykłym ludziom miało im coś dać.

0

Zglos komentarz

T
3 lata temu

Zdecydowanie lepiej w Polsce. Nie jak dzicz

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Na Marszu Niepodleglosci?

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Czyli stoczniowcy i górnicy za komuny to była dzicz? Brawo towarzyszu, Jaruzelski z Kiszczakiem są z ciebie dumni.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

W końcu Francuzi mają specyficzną tradycję "protestowania". Taką ze spadającymi głowami.

0

Zglos komentarz

Reklama