Reklama
Bardzo dobrze, że się obawiają. To będzie armagedon.

Bardzo dobrze, że się obawiają. To będzie armagedon.

przez nissin — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

I dlatego będą głosować na PiSdzielczą mafią, bo musi być 100%. Sorry, ale de**lny mamy naród.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Oni mentalnie zyja jeszcze w PRL, stare komuchy, teraz katole JPII...a Kaczynski prowadzi polityke PRL i Putina!

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

No właśnie aż tyle bo reszta to pisiorstwo o pachołki na och usługach rabiacych nas w doopsko na każda złotówkę!!!!!!!😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

B
Binio19 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Moja propozycja... zagłosować na tych co.............................. A reszta sama przyjdzie na piechotę....

0

Zglos komentarz

Reklama