Reklama
Reklama

Komentarze

1
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Powinien być jakiś podatek Belki od zwrostu wartości ziemi przy sprzedawaniu jej. A szczególnie od tej dostanej za darmo i kler też powinien ten podatek płacić a nie ze zwolniony.

0

Zglos komentarz

Reklama