Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Ci pisowcy to jedna wielka banda nieudaczników i de**li. Tak samo jak wyborcy tego syfu. Nie znam nikogo komu by się powiodło w życiu i popierałby PiS. Tylko totalni nieudacznicy, biedota, ciemnota kościółkowa głosuje na P**szambo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodziło o zakaz rejestrowania nowych samochodów z silnikiem spalinowym w Unii po roku 2035 Jedynie Polska była przeciw, a Rumunia, Bułgaria i Włochy się wstrzymali od głosu. Paradoksem jest że głosowali przeciwko sobie bo Morawiecki podpisał kiedyś tą dyrektywę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Od dawna pisze ,ze ta kobita na niczym sie nie zna,nic nie rozumie,powtarza co jej karza mówic.Nadaje sie chyba do garów...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tępe dzidy powinny już dawno iść w odstawke a jaskiniowcy wyginać……😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to jest ekspertem od wychowania nastoletniej puszczalskiej gówniary, która zachodzi w ciążę z różańcem w ręku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie zadna kompromitacja PiSu tylko Polski, bo kto na swiecie bedzie dochodzil kto rzadzi w Polsce?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane