Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

F**ty znowu dla zachowania władzy zrezygnują z kasy dla Polaków!!!! Rolnicy!!!! Pokażcie im gest Lichockiej przy urnach wyborczych. 😤🤫😤😤😤😤🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

0

Zglos komentarz

Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

Treba było doprowadzic do takiego stanu ,zeby teraz problem rzwiazywac....***** ***

0

Zglos komentarz

M
Marcin33259 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jak się pis nie boi to niech własnymi pieniędzmi płaci nie społeczeństwa.

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
3 lata temu

Jak się nie płaci ze swoich to czego się bać? Chooy

0

Zglos komentarz

Reklama