Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przeci ten tłuk to nic nie wie -kto zajumal te kase!!!!!😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze pierwszy do koryta i darcia ryja, ale jeśli przychodzi do pracy, którą powinien wykonywać, to rączki za małe i główka zbyt pusta. Jeszcze by się "biedak" spocił gdyby ruszył du*ę i zajął się tym, za co podatnicy płacą mu grubą kasę... czyli typowy przedstawiciel kościółkowego pisu... chociaż...
Zawsze pierwszy do koryta i darcia ryja, ale jeśli przychodzi do pracy, którą powinien wykonywać, to rączki za małe i główka zbyt pusta. Jeszcze by się "biedak" spocił gdyby ruszył du*ę i zajął się tym, za co podatnicy płacą mu grubą kasę... czyli typowy przedstawiciel kościółkowego pisu... chociaż ten "poleciał" i sobie nawet plakat wyborczy z Maryją zrobił :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane