Reklama
Politycy PiS wezmą udział w ogólnopolskich obchodach 18. rocznicy śmierci Jana Pawła II

Politycy PiS wezmą udział w ogólnopolskich obchodach 18. rocznicy śmierci Jana Pawła II

przez Nightcrawler39 — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Jakie miejsce bedzie mial JPII, na listach wyborczych PiSu?

0

Zglos komentarz

L
leonoczko 🏹 Łowca
3 lata temu

Na razie go wrzucili do sztabu wyborczego.

0

Zglos komentarz

R
Robocop123 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ostoja ,paliwo polskiego kosciola splywa wraz z tym kosciolem tam gdzie ich miejsce- w otchlan ciemnosci i zapomnienia, jeszcze tylko rozliczyc i uwlaszczyc za wieki pasozytowania, mordów i wszelkiego zla i dokonczyc dziela jak w irlandii

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
3 lata temu

Trynkiewicz idze na czele i niesie portret patrona.

0

Zglos komentarz

Reklama