Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Były polityk Porozumienia Jan Strzeżek, opisał metody jakie stosowało Prawo i Sprawiedliwość – Pojawiały się propozycje dotyczące stanowiska: wybierasz sobie, gdzie chcesz być sekretarzem stanu albo podsekretarzem, wybierasz ministerstwo i dostajesz fuchę, albo wybierasz, ile chcesz pieniędzy...
"Były polityk Porozumienia Jan Strzeżek, opisał metody jakie stosowało Prawo i Sprawiedliwość – Pojawiały się propozycje dotyczące stanowiska: wybierasz sobie, gdzie chcesz być sekretarzem stanu albo podsekretarzem, wybierasz ministerstwo i dostajesz fuchę, albo wybierasz, ile chcesz pieniędzy miesięcznie, np. mówisz: 30 tys. zł – mówi. – Wskazywało się osoby, które „na słupa” będą zatrudniane w danych spółkach i spółeczkach, żeby w razie czego zostawiły coś dla siebie i mogły oddać gotówkę. Patologiczna sprawa – dodaje." - crowdmedia.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane