Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"To trzeba wyraźnie powiedzieć. Ci wszyscy, którzy mimo tych wszystkich afer, tego całego złodziejstwa, potwornego nepotyzmu, budowania na naszych oczach oligarchii i dyktatury, ci wszyscy, którym to nie przeszkadza, chcą takich właśnie mechanizmów. To jest krańcowe zdemoralizowanie części społeczeń...
"To trzeba wyraźnie powiedzieć. Ci wszyscy, którzy mimo tych wszystkich afer, tego całego złodziejstwa, potwornego nepotyzmu, budowania na naszych oczach oligarchii i dyktatury, ci wszyscy, którym to nie przeszkadza, chcą takich właśnie mechanizmów. To jest krańcowe zdemoralizowanie części społeczeństwa polskiego. I zapewne dlatego, mimo że „codziennie jesteśmy świadkami nowych wynaturzeń, dowodów na to jak PiS używa państwa do swoich celów i do zwykłego złodziejstwa”, rząd trwa. I niewiele sobie robi z krytyki.– Mimo to ten krąg powiedzmy 30 proc. Polaków, którzy popierają P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
- PiS, nie zmniejsza się. Więc można powiedzieć, że procesy gnilne, procesy demoralizacji postępują coraz głębiej – uważa Miller.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane