Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Dlatego ja prawaki nie nadaje się na polityka bo ja swojej żonę nie załatwiłbym lepszego traktowania na OIOMie. Ani sobie Ja bym czekał w normalnej kolejce jak ten prezydent lewacki z Urugwaju. Bo tylko prawaki wierzą w boga ale tak bardzo boją się do niego iść gdy bóg ich wzywa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ależ trzeba być kr***nem żeby uwierzyć w taki bełkot - na OIOMie nie było miejsca 8 dni! Podstawowa procedura szpitalna - jeżeli na OIOMie nie ma miejsca w jednym szpitalu, pacjent jest kierowany NATYCHMIAST do najbliższego szpitala. POmatoły
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To się obudzili przecież wiadomo że pozycja znajomości i pieniądze od zawszę załatwiły wszystko a w tym wypadku to to śc****o nie daje ze swojej kieszeni na ten cyrk tylko doi podatnika
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane