Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Atakijesz znarlego pilota gdzie nie wiadomo ci sie dzialo na pokladzie... Poziom de**lizmu z twojej strony to lvl TVP
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecierz wiadomo co sie dzialo..."Zmieścisz się, śmiało" - nowy zapis rozmów z kabiny Tupolewa!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te nowe zapisy sa tak samo wiarygodne jak to ze yebla tam bomba termobaryczna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zmieścisz się śmiało, patrz jak lądują debeściaki. To słowa pilotów. Natomiast Błasika, który nie miał prawa przebywać w kokpicie podczas lądowania to "próbujcie do skutku". Do tego Lechu zaspał dobre pół godziny na samolot. Do tego Sasin i Duda odpowiadający za ten lot nawet nie dograli lotniska. D...
Zmieścisz się śmiało, patrz jak lądują debeściaki. To słowa pilotów. Natomiast Błasika, który nie miał prawa przebywać w kokpicie podczas lądowania to "próbujcie do skutku". Do tego Lechu zaspał dobre pół godziny na samolot. Do tego Sasin i Duda odpowiadający za ten lot nawet nie dograli lotniska. Do tego potwierdzono, że wysokościomierz był przestawiony na "rękę". Dlaczego ? Bo wywalał alarm pull up i terrain ahead, który pod koniec uziemienia był wyraźnie słyszalny. Po rosyjsku mówił jedynie kapitan, a nawigator był świeżakiem. Samolot przyziemił za blisko i obok. To się nie mogło udać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie jest atak na pilota, ale niestety winni samej katastrofy są oni, ponieważ podjęli błędne decyzje. Nie można jednak nie zadać innego KLUCZOWEGO pytania, dlaczego kpt. Arkadiusz Protasiuk doświadczony pilot podjął właśnie takie, błędne, decyzje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane