Reklama
Czas przypomniec...niebawem czas na Cyrk "Kaina" Jarozbawa!

Czas przypomniec...niebawem czas na Cyrk "Kaina" Jarozbawa!

przez nissin — 3 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Atakijesz znarlego pilota gdzie nie wiadomo ci sie dzialo na pokladzie... Poziom de**lizmu z twojej strony to lvl TVP

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Przecierz wiadomo co sie dzialo..."Zmieścisz się, śmiało" - nowy zapis rozmów z kabiny Tupolewa!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Te nowe zapisy sa tak samo wiarygodne jak to ze yebla tam bomba termobaryczna

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Zmieścisz się śmiało, patrz jak lądują debeściaki. To słowa pilotów. Natomiast Błasika, który nie miał prawa przebywać w kokpicie podczas lądowania to "próbujcie do skutku". Do tego Lechu zaspał dobre pół godziny na samolot. Do tego Sasin i Duda odpowiadający za ten lot nawet nie dograli lotniska. D...

Zmieścisz się śmiało, patrz jak lądują debeściaki. To słowa pilotów. Natomiast Błasika, który nie miał prawa przebywać w kokpicie podczas lądowania to "próbujcie do skutku". Do tego Lechu zaspał dobre pół godziny na samolot. Do tego Sasin i Duda odpowiadający za ten lot nawet nie dograli lotniska. Do tego potwierdzono, że wysokościomierz był przestawiony na "rękę". Dlaczego ? Bo wywalał alarm pull up i terrain ahead, który pod koniec uziemienia był wyraźnie słyszalny. Po rosyjsku mówił jedynie kapitan, a nawigator był świeżakiem. Samolot przyziemił za blisko i obok. To się nie mogło udać.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
3 lata temu

To nie jest atak na pilota, ale niestety winni samej katastrofy są oni, ponieważ podjęli błędne decyzje. Nie można jednak nie zadać innego KLUCZOWEGO pytania, dlaczego kpt. Arkadiusz Protasiuk doświadczony pilot podjął właśnie takie, błędne, decyzje

0

Zglos komentarz

K
kryniowy 💩 JP 100%
3 lata temu

J***na Wiocho- jesteście już gorsi niż SOK Z BURAKA

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Sok z buraka jest zdrowy i smaczny. 😉😆😂😁

0

Zglos komentarz

Reklama