Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Bo jak to mowia: jaki narod, tacy politycy...przez niego wybierani, do wladzy nad nimi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co ja tam wiem! Moze polaczki lubia byc oglupiani i okradani, przez drobnych cwaniaczkow PiSu? Zgodnie z zacofaniem i tradycjami chlopow panszczyznianych, na kolanach przed panem i plebanem, taki narod zacofanych niewolnikow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na Szymusia Jarek za niski. Chociaż cholera wie, który wywiad stoi w rankingu posiadanych polskich (sic!) polityków najwyżej. Moi kandydaci to Trzej Królowie: Rosja, Watykan, Izrael. Z reguły oni zwiastują wszelkie nieszczęścia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, Izrael wypowiada się za wiele krajów. Od Niemców po Amerykę. To tylko moje obserwacje, niekoniecznie prawdziwe. Samobójstwa też nie zamierzam popełniać. Chociaż tu akurat Witek, CHODOR i student pewnie widzieliby taką konsekwencję woli Pana za adekwatną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chłopaki ja się do polityki nie mieszam, ale wy to chyba grupowo działacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo wiedzą, że z PO nie mają żadnych szans, bo PO to DNO i idzie na DNO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczujnia Obywatelska jest wściekła bo nikt z nimi nie chce iść do wyborów, stąd te ataki na inne partie na
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane