Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jak to gdzie? W prywatnych kieszeniach działaczy jedynie słusznej partii. W końcu "im się to po prostu należało" ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Druga pustynia na Śląsku tym razem w okolicach Jaworzna przez pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tam gdzie 800 milionów wydane na PGE EJ1, która odpowiada za realizację programu budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej. Czyli w czarnej d....ziurze! A wy dalej się kłóćcie między sobą i głosujcie na PO i PIS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Głosują, bo nie ma alternatywy. Lewica ? Jeszcze większy socjal i inflacja. Konfederacja ? Oni z Braunem to mogliby startować do kremlowskiej Dumy. Mieliby większe szanse niż na Sejm :) PSL ? Zawsze tam, gdzie jest kasa do podziału. Są jeszcze jakieś satelitki pisu, gdzie cała partia wchodzi na jedn...
Głosują, bo nie ma alternatywy. Lewica ? Jeszcze większy socjal i inflacja. Konfederacja ? Oni z Braunem to mogliby startować do kremlowskiej Dumy. Mieliby większe szanse niż na Sejm :) PSL ? Zawsze tam, gdzie jest kasa do podziału. Są jeszcze jakieś satelitki pisu, gdzie cała partia wchodzi na jedną kanapę, ale to dalej pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ale skąd żdziwuenie to ja nie wiem. Przecież dokładnie do tego służą duże państwowe inwestycje. Wo przekazania pieniędzy podatnika w inne miejsce, bardzie korzystne dla przekazujących. To istota działalności państwowych firm. Ktoś tego nie wie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tępy niewykształcony platfus nie słyszał o czymś takim jak inwestycje długoterminowe?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie jest 100 tysięcy mieszkań, gdzie milion samochodów elektrycznych, gdzie CPK, gdzie promy, obwodnice, luxtorpedy, co z elektrownią w Ostrołęce itp.itd.???? Jedyne co jest to niewyobrażalne złodziejstwo pisiorów. Pozdrów pisowski id**to siostrę Moradzieckiego na fikcyjnym zatrudnieniu.
Gdzie jest 100 tysięcy mieszkań, gdzie milion samochodów elektrycznych, gdzie CPK, gdzie promy, obwodnice, luxtorpedy, co z elektrownią w Ostrołęce itp.itd.???? Jedyne co jest to niewyobrażalne złodziejstwo pisiorów. Pozdrów pisowski id**to siostrę Moradzieckiego na fikcyjnym zatrudnieniu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane