Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A merytorycznie coś w kwestii kolejnej pisowskiej kompromitacji???? Czy jak zwykle za gó*****e 500+ będziesz sprzedajna mendo siedzieć cicho????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z tobą merytorycznie? O czym? Chyba że masz na myśli merytoryczną wymianę wulgaryzmów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No napisałem przecież wyraźnie. O pisowskich przewałach, aferach, kolejnych milionach z naszych podatków przelewanych do spółek, spółeczek powiązanych z pisiorami itd.itd. O setkach niezrealizowanych obietnic. Itd.itd. Dajesz pisowski id**to
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dobrze że jego partia głosowała przeciw importowi tego zboża i otwieraniu granic.... a nie czekaj
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a80siwy Odpowiedz mi misiu na jedno proste, aczkolwiek zasadnicze pytanie.Kto wniósł taką ustawę i kiedy była głosowana w sejmie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a80siwyA oprócz wciśnięcia minusa coś capie potrafisz?Zadałem proste pytanie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nissan już Cię widzę oczyma wyobraźni, jak otwierasz okno i krzyczysz >Tusku wróć bo nas wymordują< pierwszy klakier POwski a nie czysta moc. Tylko Wiocha.pl tylko dla wieśniaków, a nie innych "nie-czystych mocy", czy "łowców".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To Tfusk mordował i morduje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętacie jak Tusk będąc w opozycji nawoływał do nie płaceniu abonamentu rtv a potem na tych, ktorzy mu uwierzyli nasłał komorników? Znowu czegoś takiego chcecie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co?Nie płaciłeś i dowalili ci karę?Słusznie,złodziei trzeba karać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To znaczy, że ze zboża, z którego nic nie da się zrobić, da się coś zrobić? Wszyscy walnijcie się w łeb, to zboże nigdy nie trafi na nasze stoły, bo po prostu nie da się z niego nic zrobić, pewnie nawet zmielić.A jeśli nawet, to żadna firma nie weźmie czegoś takiego, bo straci rynek.
To znaczy, że ze zboża, z którego nic nie da się zrobić, da się coś zrobić? Wszyscy walnijcie się w łeb, to zboże nigdy nie trafi na nasze stoły, bo po prostu nie da się z niego nic zrobić, pewnie nawet zmielić.A jeśli nawet, to żadna firma nie weźmie czegoś takiego, bo straci rynek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane