Podobne posty
Komentarze
12Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko przypomne ze sekta kosciola, to 30 tysieczna armia nieudacznikow, oglupiajaca i okradajaca polski narod, od wiekow. A Polska to ostatnia kolonia w Europie, najbardziej zacofany narod na kolanach przed oszustami!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest wstyd. Beke mają z nas na świecie, bo ksiądz święci broń i czołgi, czyli narzędzia do zabijania. Rozumiem karetkę ale k...a czołg i karabiny ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zasługi tak wielkie, że przykrywają wszystkie nikczemności. Z resztą to pewnie zeznania byłych SBeków, a im nie można wierzyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież wedle pisiowego prawa - ta parafianka należała się temu "katabasowi watykańskiemu" tak samo jak "biskupowi watykańskiemu" należy się kopa ministrantowych rzyci do "zgwałcenia". Tak działa kk - czego nie rozumiecie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I to jeszcze w aucie było, kilka razy. Póki co sprawa się toczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie rozbija, że chłop chodzący w s**ience, co nie ma dzieci czy baby i prawi bzdury z najpopularnieszej książki z bajkami będzie ci prawił jak masz żyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak taki delikwent niedouczony w młodości widzi w sobie skłonności do dzieci lub innych chłopców to decyduje się na seminarium bo wierzy, że miłość do boga wszystko zwycięży. Natury jednak nie oszukasz. Dlatego wśród kleru odsetek pe****lów jest tak wysoki. To pokłosie wychowania w ciemnocie i nagon...
Jak taki delikwent niedouczony w młodości widzi w sobie skłonności do dzieci lub innych chłopców to decyduje się na seminarium bo wierzy, że miłość do boga wszystko zwycięży. Natury jednak nie oszukasz. Dlatego wśród kleru odsetek pe****lów jest tak wysoki. To pokłosie wychowania w ciemnocie i nagonek w parafiach o powołania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Klechy biorą przykład z pisuaru nie kryją się bo myślą że są bezkarni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co to jest "seminirium"? Tak pytam, dla kolegi... A tak ogólnie to ***** KK!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane