Reklama
Reklama

Komentarze

12
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Duda ułaskawi?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Tylko przypomne ze sekta kosciola, to 30 tysieczna armia nieudacznikow, oglupiajaca i okradajaca polski narod, od wiekow. A Polska to ostatnia kolonia w Europie, najbardziej zacofany narod na kolanach przed oszustami!

0

Zglos komentarz

A
Anonim
3 lata temu

To jest wstyd. Beke mają z nas na świecie, bo ksiądz święci broń i czołgi, czyli narzędzia do zabijania. Rozumiem karetkę ale k...a czołg i karabiny ?

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Żeby pambuk bardziej kule nosił :)

0

Zglos komentarz

D
dzonsmis 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Zasługi tak wielkie, że przykrywają wszystkie nikczemności. Z resztą to pewnie zeznania byłych SBeków, a im nie można wierzyć.

0

Zglos komentarz

G
grzeskepa 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ooo ksiądz Sebastian?

0

Zglos komentarz

D
du-di 😏 Szyderca
3 lata temu

Przecież wedle pisiowego prawa - ta parafianka należała się temu "katabasowi watykańskiemu" tak samo jak "biskupowi watykańskiemu" należy się kopa ministrantowych rzyci do "zgwałcenia". Tak działa kk - czego nie rozumiecie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

I to jeszcze w aucie było, kilka razy. Póki co sprawa się toczy.

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
3 lata temu

Mnie rozbija, że chłop chodzący w s**ience, co nie ma dzieci czy baby i prawi bzdury z najpopularnieszej książki z bajkami będzie ci prawił jak masz żyć.

0

Zglos komentarz

B
bartoszpo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jak taki delikwent niedouczony w młodości widzi w sobie skłonności do dzieci lub innych chłopców to decyduje się na seminarium bo wierzy, że miłość do boga wszystko zwycięży. Natury jednak nie oszukasz. Dlatego wśród kleru odsetek pe****lów jest tak wysoki. To pokłosie wychowania w ciemnocie i nagon...

Jak taki delikwent niedouczony w młodości widzi w sobie skłonności do dzieci lub innych chłopców to decyduje się na seminarium bo wierzy, że miłość do boga wszystko zwycięży. Natury jednak nie oszukasz. Dlatego wśród kleru odsetek pe****lów jest tak wysoki. To pokłosie wychowania w ciemnocie i nagonek w parafiach o powołania.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Klechy biorą przykład z pisuaru nie kryją się bo myślą że są bezkarni.

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
3 lata temu

Co to jest "seminirium"? Tak pytam, dla kolegi...

0

Zglos komentarz

Z
Zbyhu 😏 Szyderca
3 lata temu

Co to jest "seminirium"? Tak pytam, dla kolegi... A tak ogólnie to ***** KK!

0

Zglos komentarz

S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Palikot był w seminarium

0

Zglos komentarz

Reklama