Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Od kiedy polaczki wybrali PiS do wladzy, sa rowni i rowniejsi...teraz holota rzadzi i wszystko moze bezkarnie, ta nowa arystokracja polskich cwaniakow i zlodziei!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czego nie rozumiesz. Jest pislicja.jest pispokuratura, jest pisNFZ itd.J*bać ich na każdym kroku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Smutne w jakim kraju zyjemy. Czasami wydaje mi sie ze lepiej by bylo zaorac to wszystko i zaczac od nowa, ze nie da sie naprawic calej tej skrzywiozy, kotra ten kraj przesiaknal na wskros. Niemniej wciaz mnie dziwi, ze teraz to juz kazda afera moze rozejsc sie po lokciach, ze nie ma ABSOLUTNIE zadny...
Smutne w jakim kraju zyjemy. Czasami wydaje mi sie ze lepiej by bylo zaorac to wszystko i zaczac od nowa, ze nie da sie naprawic calej tej skrzywiozy, kotra ten kraj przesiaknal na wskros. Niemniej wciaz mnie dziwi, ze teraz to juz kazda afera moze rozejsc sie po lokciach, ze nie ma ABSOLUTNIE zadnych standardow zycia spolecznego, politycznego itd. Zyjemy w systemie, w ktorym wszystkie mety wyplywaja na szczyt ku uciesze gawiedzi. I to wlasnie ta gawiedz jest temu szystkiemu winna. Spaczona ziemia, spaczeni ludzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W tym kraju zawsze byli i są równi i równiejsi ale teraz ci równiejsi robią wszystko na bezczelnego bo wiedzą że są bezkarni póki władza ich lubi... Chory kraj!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Państwo PIS tak się szczyciło przekopem mierzenia a Marta sama podobną rzecz wykopała sobie przy domu aby mieć dostęp do jeziora
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kogoś to dziwi? Żyjemy w państwie czerpiącym wzorce z krajów Mao, Kim Ir Sena czy Ceausescu. Tam też rodzina dyktatora była bezkarna. Chyba że ktoś popadł w niełaskę ale myślę że dziewicy wielokrotnego użytku to nie grozi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane