Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Od kiedy polaczki wybrali PiS do wladzy, sa rowni i rowniejsi...teraz holota rzadzi i wszystko moze bezkarnie, ta nowa arystokracja polskich cwaniakow i zlodziei!

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Czego nie rozumiesz. Jest pislicja.jest pispokuratura, jest pisNFZ itd.J*bać ich na każdym kroku.

0

Zglos komentarz

M
magik40i4 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Smutne w jakim kraju zyjemy. Czasami wydaje mi sie ze lepiej by bylo zaorac to wszystko i zaczac od nowa, ze nie da sie naprawic calej tej skrzywiozy, kotra ten kraj przesiaknal na wskros. Niemniej wciaz mnie dziwi, ze teraz to juz kazda afera moze rozejsc sie po lokciach, ze nie ma ABSOLUTNIE zadny...

Smutne w jakim kraju zyjemy. Czasami wydaje mi sie ze lepiej by bylo zaorac to wszystko i zaczac od nowa, ze nie da sie naprawic calej tej skrzywiozy, kotra ten kraj przesiaknal na wskros. Niemniej wciaz mnie dziwi, ze teraz to juz kazda afera moze rozejsc sie po lokciach, ze nie ma ABSOLUTNIE zadnych standardow zycia spolecznego, politycznego itd. Zyjemy w systemie, w ktorym wszystkie mety wyplywaja na szczyt ku uciesze gawiedzi. I to wlasnie ta gawiedz jest temu szystkiemu winna. Spaczona ziemia, spaczeni ludzie.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

A zrobic z zacofaym narodem, ktory wybral ta wladze?

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

można być świętą krową ! można

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
3 lata temu

W tym kraju zawsze byli i są równi i równiejsi ale teraz ci równiejsi robią wszystko na bezczelnego bo wiedzą że są bezkarni póki władza ich lubi... Chory kraj!!!

0

Zglos komentarz

B
barman-21 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Państwo PIS tak się szczyciło przekopem mierzenia a Marta sama podobną rzecz wykopała sobie przy domu aby mieć dostęp do jeziora

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
3 lata temu

Kogoś to dziwi? Żyjemy w państwie czerpiącym wzorce z krajów Mao, Kim Ir Sena czy Ceausescu. Tam też rodzina dyktatora była bezkarna. Chyba że ktoś popadł w niełaskę ale myślę że dziewicy wielokrotnego użytku to nie grozi.

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
3 lata temu

to chyba i tak lepiej niż POprzednicy i ich zamek w Stobnicy

0

Zglos komentarz

Reklama