Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5No cóż trzeba posadzić KAŻDEGO złodzieje bez względu na płeć !!!!!😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tyle było narzekania na Trzaskowskiego i c40. Że przez niego będziemy jeść robaki. Teraz koledzy pisowców sami nam zagwarantowali chleb z robakami i jeszcze na tym zarobili
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakto w PiS (pi****elstwo i szubrawstwo) bywa standardem. Ważne, żeby kasa się zgadzała.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powołujemy dziś Parlamentarny Zespół ds. wyjaśnienia Afery Zbożowej. Jego pracami pokieruje Stefan Krajewski. Dołączają do niego kolejni posłowie. Będziemy publicznie pytać rząd o jego zaniechania. Trzeba wyjaśnić, rozliczyć i pokazać prawdę – dodał Kosiniak-Kamysz. Komisja do spraw afery zb...
Powołujemy dziś Parlamentarny Zespół ds. wyjaśnienia Afery Zbożowej. Jego pracami pokieruje Stefan Krajewski. Dołączają do niego kolejni posłowie. Będziemy publicznie pytać rząd o jego zaniechania. Trzeba wyjaśnić, rozliczyć i pokazać prawdę – dodał Kosiniak-Kamysz. Komisja do spraw afery zbożowej będzie m.in. chciała wyjaśnień od ministrów i premiera. Jak to się stało, że państwo dopuściło do zniszczenia wsi przez zalew zboża, jak to się stało, że nikt go nie kontrolował, jak to się stało, że zarabiały na tym firmy pisowskie? – pytają ludowcy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co to za zboże techniczne, nigdy do tej pory nie słyszałem takiego określenia. Do tej pory zawsze było albo konsumpcyjne albo paszowe. A tu nie wiadomo skąd TECHNICZNE
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane