Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A wszyscy zlodzieje PiSu tacy swietojebliwi...z chrzescijanskimi wartosciami!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak walczyliscie o zborze z Ukrainy aby dowalic Putinowi a wyszlo tak jak zwykle, my siedzimy w gownie a Rusek sie smieje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak tu pisałam o cudownym ukraińskim zbożu, to byłam nazywana ruskim trolem, bo to zboże wg. was było ehh i ach. A teraz taka zmiana retoryki? Co to się porobiło hipokryci?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O ile pamietam, Polska miala byc krajem tranzytowym dla ukranskiego zboza, mialo byc dalej wyslane do Afryki i innych krajow!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No miało być. Ale część z was cieszyła się, że zostaje w kraju udupiajac głupich rolników. Okrzykom zachwytów nie było końca, jakie ono tanie, zdrowe itp. A teraz co? Jednak te głupie chłopy miały rację?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z polska holota nie ma zadnej dyskusji, maja przewage liczebna i dyskuja minusami, ci analfabeci!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ehhh, id***a zawsze będzie id**tą, choćby zaklinał świat jaki to on inteligent
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chlopki roztropki zawsze pyskuja i robia zadyme kilka razy do roku, ale zawsze zgodnie ze statystyka glosuja na PiS, taki zacofay narod!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane