Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
lancusztyk11 🏹 Łowca
3 lata temu

Ponieważ wiekszość oglada TVPinfo jest na bezpłatnej naziemnej telewizji a TVN24 już trzeba miec satelite lub kablówke i inne takie

0

Zglos komentarz

W
wiocha077 😏 Szyderca
3 lata temu

I to się powinno powtarzać tym chreczkosiejom do końca świata!

0

Zglos komentarz

W
wiocha077 😏 Szyderca
3 lata temu

I to się powinno tym hreczkosiejom powtarzać do końca świata!

0

Zglos komentarz

K
kkk777 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Od myszy do cesarza każdy żyje z gospodarza.

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Czy myslisz ze popelnia ten sam blad? Mogli wystawic swojego kandydata.

0

Zglos komentarz

Reklama