Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Donald Tusk ogłosił marsz 4 czerwca. W sobotę Donald Tusk zamieścił w swoich mediach społecznościowych specjalny apel do Polaków. "Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską" ...
Donald Tusk ogłosił marsz 4 czerwca. W sobotę Donald Tusk zamieścił w swoich mediach społecznościowych specjalny apel do Polaków. "Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską" – napisał polityk. Data, którą wybrał polityk, jest symboliczna. Będziemy wtedy obchodzić 34. rocznicę pierwszych od czasów wybuchu II wojny światowej, częściowo wolnych wyborów do Sejmu i Senatu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No pisiory je*ane pakujcie się. Tylko czekam jak zaczniecie wyć,że to nawoływanie do niedemokratycznego zamachu. W Krakowie też chcę marszu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Opozycja powinna zorganizować marsze we wszystkich miastach i miasteczkach w obronie demokracji!!!!!!!👍👍👍👍🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przyjedzie szeryf na białym koniu. Cela już czeka zlodzieju jeden.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane