Reklama
Czy ta osoba, naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że robi z siebie pośmiewisko

Czy ta osoba, naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że robi z siebie pośmiewisko

przez FED0RA — 3 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
MadMackNl 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nie, bo to ID***A.

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Pośmiewisko z siebie to robią ci, którzy tego dzbana wybrali

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
3 lata temu

Co to za plemnik?

0

Zglos komentarz

R
3 lata temu

To samo przyszło mi na myśl.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
3 lata temu

dzięki wyborom z 04.06.1989. tacy entelegienci doszli do władzy i owocnie uszczęśliwiają katolicki Naród Polski

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

Może i id***a, ale z milionami na koncie. Czyli, że opłaca się być id**tą

0

Zglos komentarz

Reklama