Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Pieniądze rozdawane na lewo i prawo głupkom , którzy później na nich głosują działają lepiej niż kolumbijskie prochy!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedni i drudzy to idioci. Zarówno ci co na nich głosują i oni na tych salonach. Bo myślicie ze panstwem nie mogą rządzić idioci? Mogą, w sumie to mało kiedy jest inaczej. Najczęściej w demokracji rządzą idioci bo idioci na id****w głosują. Geniuszy nie lubią go geniusze zazwyczaj mają inne poglądy j...
Jedni i drudzy to idioci. Zarówno ci co na nich głosują i oni na tych salonach. Bo myślicie ze panstwem nie mogą rządzić idioci? Mogą, w sumie to mało kiedy jest inaczej. Najczęściej w demokracji rządzą idioci bo idioci na id****w głosują. Geniuszy nie lubią go geniusze zazwyczaj mają inne poglądy jak większość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane