Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Przynajmniej 60 procent obywateli ma takie samo zdanie , szkoda tylko , ze wyniki wyborów już są ustalone…..😒😒😒😒😒😒😒
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przestańcie krakać. Nic nie jest ustalone. Jak będziecie biadolić i siedzieć na du**e, to Polska ma przesrane. Jak będzie niewielka różnica, to sfałszują, jak było w wyborach prezydenckich. Trzeba ruszyć tyłki, pójść na wybory - tłumnie jak mówił Matołusz, i pogonić pisiorów, bo inaczej nie będzie t...
Przestańcie krakać. Nic nie jest ustalone. Jak będziecie biadolić i siedzieć na du**e, to Polska ma przesrane. Jak będzie niewielka różnica, to sfałszują, jak było w wyborach prezydenckich. Trzeba ruszyć tyłki, pójść na wybory - tłumnie jak mówił Matołusz, i pogonić pisiorów, bo inaczej nie będzie tu co zbierać. Zniszczą wszystko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znasz jak widać dużo przymiotników. Dziwnym (a może nie) trafem wszystkie dotyczą ciebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto to w ogóle jest? Tyle samo to jej narzekanie warte jest ile narzekanie jakiejś randomowej panienki która się brzydzi PO. Coraz głupsze te wstawki na wiosze. Takie przekrzykiwanie się nic nie da, zwłaszcza że PIS i PO to prawie to samo, ale oczywiście jak jedni napuszczają drugich na siebie to...
A kto to w ogóle jest? Tyle samo to jej narzekanie warte jest ile narzekanie jakiejś randomowej panienki która się brzydzi PO. Coraz głupsze te wstawki na wiosze. Takie przekrzykiwanie się nic nie da, zwłaszcza że PIS i PO to prawie to samo, ale oczywiście jak jedni napuszczają drugich na siebie to wtedy łatwiej mogą rządzić, bo gdyby się ludzie zjednoczyli to by obu tym partyjkom pokazali środkowy palec.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odnoszę wrażenie, że coś jej się pomyliło i pisze o PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane