Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko dlaczego zero ściga od kilkunastu lat lekarzy, którzy leczyli jego ojca. Tam jest pokrzywdzonym? Dlaczego, szmaciarz jeden!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dojdzie do takiego momentu że nie będzie sensu ich sądzić. w Francji tak zrobili z rządzącymi w 1789, kiedyś to potępiałem ale teraz się zastanawiam, że władzy w pewnym momocie nie można sądzić bo każdy z osobna i wszyscy razem wzięci zasługują tylko na jedno. były groteskowe sądy po drugiej wojnie...
dojdzie do takiego momentu że nie będzie sensu ich sądzić. w Francji tak zrobili z rządzącymi w 1789, kiedyś to potępiałem ale teraz się zastanawiam, że władzy w pewnym momocie nie można sądzić bo każdy z osobna i wszyscy razem wzięci zasługują tylko na jedno. były groteskowe sądy po drugiej wojnie, po Kossowie i tak dalej, ale gdzie sprawiedliwość dziejowa gdzie kara za grzech gdzie odpłata za zło gdzie przestroga dla innych gdzie zadość uczynienie pokrzywdzonym ?????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zbysiu a jak tatuś przeniósł się do Stwórcy to ile to już lat ścigasz lekarza? Ty jesteś pokrzywdzony?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane