Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Skąd tego kurw……. Wzięli???? Z tej agencji co Kuchcinski urzędował??? Odkrycie Kuchcinskiego teraz??????😂😂😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tzn. no ale skąd oburzenie? Co tutaj nie pasuje? Tak właśnie wygląda, mówi i myśli PiSowiec, więc to jest OK. To jest stacja dla wyznawców PiSu i wyznawcy PiSu tam pracują. Sami swoi, dla nich to jest normalna sytuacja. Taki PiSuar potem to ogląda z Harnasiem w łapie i mówi "Dobrze gada!" jak słyszy...
Tzn. no ale skąd oburzenie? Co tutaj nie pasuje? Tak właśnie wygląda, mówi i myśli PiSowiec, więc to jest OK. To jest stacja dla wyznawców PiSu i wyznawcy PiSu tam pracują. Sami swoi, dla nich to jest normalna sytuacja. Taki PiSuar potem to ogląda z Harnasiem w łapie i mówi "Dobrze gada!" jak słyszy tego typu wypowiedzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane