Reklama
Reklama

Komentarze

6
M
MadMackNl 🌾 Wieśniak
3 lata temu

byl w pisie wiec nigdy nie bedzie clowiekiem. urodzil sie ku*wa i zdechnie jako ku*wa

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
3 lata temu

Widziałem go u Olejnik!w porządku gość!proszę obejrzeć i sami oceńcie!

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
3 lata temu

Przewiduje koniec i trza się wycofać .

0

Zglos komentarz

J
Javk 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Brawo ten Pan

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
3 lata temu

Przegrane wybory chylą się ku upadkowi , więc czas się wycofać dopóki nie jest za późno.

0

Zglos komentarz

A
ar2r13 🏹 Łowca
3 lata temu

Jeżeli ktoś zaufał kościołowi że będzie współpracował to lekko można nazwać go "naiwniakiem".

0

Zglos komentarz

Reklama