Komisja do ochrony pe****li w sekcie kościoła ...
przez
caleanka
— 3 lata temu
byl w pisie wiec nigdy nie bedzie clowiekiem. urodzil sie ku*wa i zdechnie jako ku*wa
Zgłoszenie zostało wysłane
Widziałem go u Olejnik!w porządku gość!proszę obejrzeć i sami oceńcie!
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Przegrane wybory chylą się ku upadkowi , więc czas się wycofać dopóki nie jest za późno.
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli ktoś zaufał kościołowi że będzie współpracował to lekko można nazwać go "naiwniakiem".
Zgłoszenie zostało wysłane