Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

No i ciekawe czy przewodniczący tzw. Solidarności ówczesnej niejaki Duda2 będzie??? Oraz czy członkowie solidarność , którzy chcą poprzeć wolnościowe dążenia Polaków tez będą……😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

a Jsiek beksa będzie ? bo Zbychu cła liczy

0

Zglos komentarz

Reklama