Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Prawaki nie myślą w ogóle o Polsce a tylko o tym aby się nachapać i utrzymać przy korycie za wszelką cenę. Lecz gdyby jednak stracili władzę to będą mówić ze to Tusk winny bankruci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez całe swoje życie, ludzie z mojego pokolenia pracowali tylko po to by spłacać polskie zadłużenia. Od długu publicznego Gierka, przez wszystkie pozostałe z lat 90-tych i następnych a okazuje się że końca nie będzie nigdy. Można by zapytać, kto za to odpowiada? Sami sobie odpowiedzcie. Ja myślę,...
Przez całe swoje życie, ludzie z mojego pokolenia pracowali tylko po to by spłacać polskie zadłużenia. Od długu publicznego Gierka, przez wszystkie pozostałe z lat 90-tych i następnych a okazuje się że końca nie będzie nigdy. Można by zapytać, kto za to odpowiada? Sami sobie odpowiedzcie. Ja myślę, że czas podziękować temu krajowi. Podziękować za jedyną perspektywę jaką nam stworzył tj. zapier..anie do końca życia, bez żadnych widoków na przyszłość. Podziękować i zebrać manatki gdzieś, gdzie praca będzie miała sens i przyniesie właściwą gratyfikację, a prawo, gdy pracujesz na swoim, nie będzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie będzie dla Ciebie opresyjne. Wreszcie gdzieś, gdzie społeczeństwo jest "świadome swych praw i obowiązków" względem kraju w którym żyje. Zostawić tę bandę insektów i pasożytów, niech teraz oni się martwią, jak to pospłacać. Ot, tyle i aż tyle. Tak mi do głowy przyszło i wierci coraz mocniej.
nie będzie dla Ciebie opresyjne. Wreszcie gdzieś, gdzie społeczeństwo jest "świadome swych praw i obowiązków" względem kraju w którym żyje. Zostawić tę bandę insektów i pasożytów, niech teraz oni się martwią, jak to pospłacać. Ot, tyle i aż tyle. Tak mi do głowy przyszło i wierci coraz mocniej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Litości evender, a kim wg. Ciebie jest połowa działaczy w jedynej słusznej partii, kim był np. śp. tatuś premiera, taki "opozycjonista" zagorzały. Ja mam dobrą pamięć i dobrze pamiętam kto gdzie stał, że zacytuje klasyka, tam gdzie wtedy, i gdzie stoją (i czym dysponują) dzisiaj (zomo sobie daruje,...
Litości evender, a kim wg. Ciebie jest połowa działaczy w jedynej słusznej partii, kim był np. śp. tatuś premiera, taki "opozycjonista" zagorzały. Ja mam dobrą pamięć i dobrze pamiętam kto gdzie stał, że zacytuje klasyka, tam gdzie wtedy, i gdzie stoją (i czym dysponują) dzisiaj (zomo sobie daruje, obecna "policja" bije ich na głowę)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane