Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

Wieszać pe****li za jaja!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Bycie Rycerzem Jana Pawła II zobowiązuje. Bestia byłaby z nich dumna. Jak nie przymierzając z Degollado, Gabaráina czy innego pe****la.

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
3 lata temu

Pewnie ich też obrabiał koleś!

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
3 lata temu

swój swojego broni i chroni. KK to oaza i przystań dla wszelkiego rodzaju zboczeń i niemoralności.

0

Zglos komentarz

Reklama