Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4PO można zmieniać od środka bo to partia demokratyczna. Przez wiele lat rządził tam kto inny niż Tusk. Po co Holownia otwierał nową partię? Sam Palikot powiedział ze otwieranie nowej partii przez niego było błędem. Bo gdyby nie odchodził z PO to by rządził w PO gdy Tusk wyemigrował do Brukseli. Ale...
PO można zmieniać od środka bo to partia demokratyczna. Przez wiele lat rządził tam kto inny niż Tusk. Po co Holownia otwierał nową partię? Sam Palikot powiedział ze otwieranie nowej partii przez niego było błędem. Bo gdyby nie odchodził z PO to by rządził w PO gdy Tusk wyemigrował do Brukseli. Ale wtedy jeszcze nikt nie widział aż takiego zagrożenia w PISie dla Demokracji w Polsce. Teraz to mogą być ostatnie w miarę demokratyczne wybory w Polsce. Potem Polska zostanie państwem faszystowskim bez wyborów. Albo takimi pozornymi wyborami jak na białorsi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pewnie że PO można zmieniać. Z partii liberalno-konserwatywnej stali się lewacką. Jak chorągiewka. W zależności od aktualnych potrzeb. Zmiany na życzenie;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polacy nie gesi, maja senlnego kaczora za WUCA..Taki zacofany narod wschodniej Europy!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli ktoś jeszcze nie zakumal to wyjaśniam, PSL i Hołownia nie chcą szerokiej opozycyjnej koalicji bo nie chcą się wiązać z żadną ze stron umowami koalicyjnym , to chorągiewki i sprzedawczyki, po wyborach zrobią koalicję z tym kto da więcej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane